V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

TRONICO - kovové stavebnice

Od tohoto roku rozšiřujeme na tomto webu možnost koupě nového výrobku na českém trhu. Jde o stavebnice zemědělských strojů značky Tronico. Zatím jsou v nabídce tři značky traktorů a návěs, postupně budou přibývat další značky a druhy zemědělské techniky. Kovové stavebnice jsou schváleny v Německu od osmi let, doporučujeme pro tyto podrobné série, nicméně, minimální věk 12 let a / nebo některé zkušenosti v modelování a kovové stavebnice. Tronico produkty nabízejí všechny věkové skupiny od mladých staré celý rok, na slunci a dešti sledovat skvělou práci a možnost jejich koníček. Ale především, podporuje a podporuje rozvoj motorických dovedností a Tronico koordinace. Zejména u dětí je rozvoj jemné motoriky a logického myšlení Byl navržen a postaven pro montáž.

položek: 18

na stránku

Nastavit sestupně
 • stavebnice TRONICO pásový bagr Liebherr Caterpillar 1:25 AKCE pouze do vyprodání zásob!

  stavebnice TRONICO pásový bagr Liebherr Caterpillar 1:25 AKCE pouze do vyprodání zásob!

  Dětská stavebnice TRONICO pásový bagr Liebherr Caterpillar
  Popis: Dětská stavebnice TRONICO pásový bagr Liebherr Caterpillar
  Dětská stavebnice TRONICO pásový bagr Liebherr Caterpillar
  Firma: TRONICO
  Měřítko: 1:25
  věková kategorie: 12+
  rozměry: 250x120x285 mm

  Běžná cena: 1 399,00 Kč

  Akční cena 1 050,00 Kč

 • TRONICO Linde vysokozdvižný vozík MH30

  TRONICO Linde vysokozdvižný vozík MH30

  Linde vysokozdvižný vozík MH30 - Popis: kov, 01:16 stupnice, asi 668 dílů, plně funkční, řiditelné, s bezstarostných, profil pneumatik vyrobených z měkčeného plastu, hmotnost: 1,1 kg, poctivě postavené a jen závitových všech částí s kontroval matice vyrobené z vysoce kvalitního kovu, vápno štítků pro dokončení, včetně nástrojů, pokyny k instalaci oficiální doporučené věku od osmi let - doporučujeme 12 let, lepenkové obaly od Tronico. Položka číslo: 10092

  K dispozici od června 2012

  Kompletní popis: Objev soupravy kovové konstrukce. Exkluzivně pro Tronico. Věrný jsou původní modely s licencí modelovaných výrobců. Nezbytností, pro vášnivý modelu stavitele. vysokozdvižný vozík Linde je modelována podle původního kovu. Měřítko je 1:16 a Linde vysokozdvižné vozíky z 668 částí Tronico je sešroubovaná. Profilové pneumatiky z měkkého plastu, mají Freewheel. Hmotnost vozu je 1,1 kg a poskytuje tak detailní návrh. To jsou všechny části samostatně přišroubované a zamkl s ořechy. materiál Tronico je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Linde dodaná nálepka dokončit montáž modelu a učinit z něj opravdový originál vozík Linde model kovu. V jasné krabice balení, kromě materiálu, ani nástroj, montážní návod a barvitým obrazem se všemi názory kontrolní ploše zahrnovat podporu pro monitorování. Kovové stavebnice jsou schváleny v Německu od osmi let, doporučujeme pro tyto podrobné série, nicméně, minimální věk 12 let a / nebo některé zkušenosti v modelování a kovové stavebnice. Tronico produkty nabízejí všechny věkové skupiny od mladých staré celý rok, na slunci a dešti sledovat skvělou práci a možnost jejich koníček. Ale především, podporuje a podporuje rozvoj motorických dovedností a Tronico koordinace. Zejména u dětí je rozvoj jemné motoriky a logického myšlení Byl navržen a postaven pro montáž.

  Běžná cena: 999,00 Kč

  Akční cena 890,00 Kč

 • Kovová stavebnice Tronico Arion 340 se sklápěcím přívěsem

  Kovová stavebnice Tronico Arion 340 se sklápěcím přívěsem

  Tronico Claas Arion 340 se sklápěcím přívěsem - Stavebnice traktoru Claas Arion 340 se skládá ze 669 dílů. Stavebnice modelu je vyrobena z kvalitního kovu a plastových doplňků. Stroj má pohyblivá kola a řiditelnou přední nápravu, pneumatiky mají originální vzorek a jsou vyrobeny z měkčeného plastu. Stavebnice se vyznačuje detailním zpracováním ve věrných barvách skutečného stroje. V zadní části je závěs, ke kterému lze připojit závěsné nářadí. Všechny součásti jsou spojeny pomocí šroubků a zajištěny matičkami.

  Běžná cena: 699,00 Kč

  Akční cena 610,00 Kč

 • Tronico - Massey Ferguson 8690

  Tronico - Massey Ferguson 8690

  Kovová stavebnice traktoru Massey Ferguson 8960.
  Měřítko 1:16.
  Rozměry: 19x18x29 cm.
  Hmotnost 1,78 kg.
  Vhodné pro děti od 8 let.

  Stavebnice traktoru Massey Ferguson 8960 se skládá z 1028 dílů. Je vyrobena z kvalitního kovu a plastových doplňků. Traktor má pohyblivá kola a řiditelnou přední nápravu, pneumatiky mají originální vzorek a jsou vyrobeny z měkčeného plastu. Stavebnice se vyznačuje detailním zpracováním ve věrných barvách značky Massey Ferguson. V zadní části je závěs, ke kterému lze připojit závěsné nářadí. Všechny součásti jsou spojeny pomocí šroubků a zajištěny matičkami. Součástí je potřebné nářadí pro montáž, montážní návod s vyobrazeními.

  Běžná cena: 1 650,00 Kč

  Akční cena 1 450,00 Kč

 • TRONICO CLAAS AXION 850

  TRONICO CLAAS AXION 850

  TRONICO CLAAS AXION 850 33 x 24 x 5 cm
  1:24Kovové stavebnice jsou schváleny v Německu od osmi let, doporučujeme pro tyto podrobné série, nicméně, minimální věk 12 let a / nebo některé zkušenosti v modelování a kovové stavebnice. Tronico produkty nabízejí všechny věkové skupiny od mladých staré celý rok, na slunci a dešti sledovat skvělou práci a možnost jejich koníček. Ale především, podporuje a podporuje rozvoj motorických dovedností a Tronico koordinace. Zejména u dětí je rozvoj jemné motoriky a logického myšlení Byl navržen a postaven pro montáž.

  Běžná cena: 990,00 Kč

  Akční cena 890,00 Kč

 • TRONICO Hasičský ůz Mercedes Sprinter 1:32 svělo a zvuk

  TRONICO Hasičský ůz Mercedes Sprinter 1:32 svělo a zvuk

  TRONICO Hasičský ůz Mercedes Sprinter 1:32
  Hasičský ůz Mercedes Sprinter
  Firma: TRONICO
  Měřítko: 1:32
  rozměry: 170x70x90 mm
  věková kategorie: 8+
  492 dílků

  Běžná cena: 799,00 Kč

  Akční cena 685,00 Kč

 • TRONICO Junior Series Arion 430 - Traktor

  TRONICO Junior Series Arion 430 - Traktor

  TRONICO Junior Series Arion 430 - Traktor
  Traktor TRONICO JUNIOR SERIES - CLAAS ARION 430 potěší jistě každého malého milovníka aut. Traktor disponuje pohyblivými koly, pneumatikami z měkkého plastu s originálními vzory a nechybí mu ani tažné zařízení. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Před tím, než s traktorem však poprvé vyjedete, musíte jej sestavit pomocí šroubků a matic - průvodcem vám bude podrobný návod k sestavení a k obsluze. Ten je opatřen obrázky pro snadnou montáž. Váš hotový výrobek můžete na závěr ozdobit polepy pro lepší autentičnost. S traktorem TRONICO JUNIOR SERIES - CLAAS ARION si užijete spoustu zábavy jak při jeho sestavování, tak i jako s hotovou hračkou. Hračka je vhodná pro děti od 8 let věku.

  Parametry a specifikace:

  Typ:
  Hračka

  Motiv:
  Traktor

  Měřítko:
  1:16

  Počet dílů:
  645

  Rozměry:
  16,5 x 12,5 x 25 cm

  Materiál:
  Vysoce kvalitní kov a plast

  Hmotnost:
  1,0 kg

  Doporučený věk:
  Od 8 let

  Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

  Běžná cena: 990,00 Kč

  Akční cena 890,00 Kč

 • TRONICO Junior- Policejní vrtulník 1:32

  TRONICO Junior- Policejní vrtulník 1:32

  TRONICO Junior- Policejní vrtulník
  Policejní vrtulník je další stavebnice z povedené edice Tronico Junior. Tato stavebnice se skládá ze 793 dílků, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kovu a plastu. Po jejím sestavení dítě získá luxusní model policejního vrtulníku v měřítku 1:32. Díky funkčním otevíracím dveřím a silnému motoru s převodovkou pak tento vrtulník nabízí spoustu zábavného využití. V balení samozřejmě nechybí všechny nástroje potřebné pro sestavení a návod k obsluze s názornými obrázky pro snadnou montáž. Pro provoz vrtulníku je potřeba jedna baterie typu AA. Stavebnice je vhodná pro děti od 12 let.

  Tronico Professional jsou zábavné stavebnice, které připomínají legendární český Merkur. Jednotlivé díly stavebnice jsou z kovových či plastových dílů, které se do sebe montují pomocí šroubů a matic. Tyto kvalitní stavebnice dětem kromě zábavy pomohou rozvíjet kreativitu, motorické schopnosti a představivost. Díky své propracovanosti a preciznímu zpracování představují opravdu lákavou výzvu pro každého malého i velkého kutila a stavitele.

  Parametry a specifikace:

  Edice:
  Tronico Junior

  Počet dílků:
  793

  Měřítko:
  1:32

  Materiál:
  Kov + plast

  Rozměry:
  38 x 5,3 x 7,8 cm

  Průměr kotouče:
  34 cm

  Hmotnost:
  2 kg

  Napájení:
  1x baterie typu AA (není součástí balení)

  Doporučený věk:
  12+

  Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

  Běžná cena: 1 290,00 Kč

  Akční cena 1 130,00 Kč

 • TRONICO Kovová konstrukce - Profesionální model - kolový nakladač LIEBHERR

  TRONICO Kovová konstrukce - Profesionální model - kolový nakladač LIEBHERR

  Kolový nakladač LIEBHERR - Popis: kbelík z kovu, 1:25 měřítko, 1345 díly, plně funkční čepel pohybuje se volně kroužit, profilu pneumatik vyrobených z měkčeného plastu, hmotnost: 2,3 kg, věrně postavena, šroubované všechny části a pouze s ořechy namítal, vyrobený z vysoce kvalitního kovu, s nálepkami LIEBHERR pro dokončení, včetně nástrojů, pokyny k instalaci oficiální doporučené věku od osmi let - doporučujeme 12 let, lepenkové obaly od Tronico. Položka číslo: 10090

  K dispozici od června 2012.


  Kompletní popis: Objev soupravy kovové konstrukce. Exkluzivně pro Tronico. Věrný jsou původní modely s licencí modelovaných výrobců. Nezbytností, pro vášnivý modelu stavitele. kola LIEBHERR Nakladač je modelován podle původního kovu. Měřítko je 1:20 a kolový nakladač LIEBHERR Tronico je přišroubován z 1351 dílů dohromady. Profilové pneumatiky z měkkého plastu, mají Freewheel. Hmotnost kolového nakladače je 2,3 kg a poskytuje tak detailní návrh. To jsou všechny části samostatně přišroubované a zamkl s ořechy. materiál Tronico je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Dodává LIEBHERR štítek po dokončení montáže modelu a učinit z něj opravdový originál kolový nakladač LIEBHERR Model vyroben z kovu. V jasné krabice balení, kromě materiálu, ani nástroj, montážní návod a barvitým obrazem se všemi názory kontrolní ploše zahrnovat podporu pro monitorování. Kovové stavebnice jsou schváleny v Německu od osmi let, doporučujeme pro tyto podrobné série, nicméně, minimální věk 12 let a / nebo některé zkušenosti v modelování a kovové stavebnice. Tronico produkty nabízejí všechny věkové skupiny od mladých staré celý rok, na slunci a dešti sledovat skvělou práci a možnost jejich koníček. Ale především, podporuje a podporuje rozvoj motorických dovedností a Tronico koordinace. Zejména u dětí je rozvoj jemné motoriky a logického myšlení Byl navržen a postaven pro montáž.

  Běžná cena: 1 790,00 Kč

  Akční cena 1 699,00 Kč

 • Tronico kovová stavebnice Claas Axion 850 1 : 16

  Tronico kovová stavebnice Claas Axion 850 1 : 16

  Tronico kovová stavebnice Claas Axion 850 1 : 16
  Popis výrobku
  Rozměry: 19x18x29 cm. Hmotnost 1,8 kg.
  Stavebnice traktoru Claas Axion 850 se skládá z 1012 dílů. Je vyrobena z kvalitního kovu a plastových doplňků. Traktor má pohyblivá kola a řiditelnou přední nápravu, pneumatiky mají originální vzorek a jsou vyrobeny z měkčeného plastu. Stavebnice se vyznačuje detailním zpracováním ve věrných barvách značky Claas. V zadní části je závěs, ke kterému lze připojit závěsné nářadí. Všechny součásti jsou spojeny pomocí šroubků a zajištěny matičkami. Součástí je potřebné nářadí promontáž, montážní návod s vyobrazeními.
  70 x 31 x 7 cm krabice
  Kovové stavebnice jsou schváleny v Německu od osmi let, doporučujeme pro tyto podrobné série, nicméně, minimální věk 12 let a / nebo některé zkušenosti v modelování a kovové stavebnice. Tronico produkty nabízejí všechny věkové skupiny od mladých staré celý rok, na slunci a dešti sledovat skvělou práci a možnost jejich koníček. Ale především, podporuje a podporuje rozvoj motorických dovedností a Tronico koordinace. Zejména u dětí je rozvoj jemné motoriky a logického myšlení Byl navržen a postaven pro montáž.

  Běžná cena: 1 699,00 Kč

  Akční cena 1 450,00 Kč

 • Tronico kovová stavebnice Fendt 939 1:16

  Tronico kovová stavebnice Fendt 939 1:16

  Tronico kovová stavebnice Fendt 939 1:16
  Popis výrobku
  Rozměry: 19x18x29 cm. Hmotnost 1,8 kg.
  Stavebnice traktoru Fendt 939 se skládá z 1078 dílů. Je vyrobena z kvalitního kovu a plastových doplňků. Traktor má pohyblivá kola a řiditelnou přední nápravu, pneumatiky mají originální vzorek a jsou vyrobeny z měkčeného plastu. Stavebnice se vyznačuje detailním zpracováním ve věrných barvách značky Fendt. V zadní části je závěs, ke kterému lze připojit závěsné nářadí. Všechny součásti jsou spojeny pomocí šroubků a zajištěny matičkami. Součástí je potřebné nářadí pro montáž, montážní návod s vyobrazeními
  70 x 31 x 7 rozměr krabice
  Kovové stavebnice jsou schváleny v Německu od osmi let, doporučujeme pro tyto podrobné série, nicméně, minimální věk 12 let a / nebo některé zkušenosti v modelování a kovové stavebnice. Tronico produkty nabízejí všechny věkové skupiny od mladých staré celý rok, na slunci a dešti sledovat skvělou práci a možnost jejich koníček. Ale především, podporuje a podporuje rozvoj motorických dovedností a Tronico koordinace. Zejména u dětí je rozvoj jemné motoriky a logického myšlení Byl navržen a postaven pro montáž.

  Běžná cena: 1 699,00 Kč

  Akční cena 1 450,00 Kč

 • TRONICO Massey FERGUSON

  TRONICO Massey FERGUSON

  TRONICO CLAAS AXION 850 33 x 24 x 5 cm
  1:24
  Kovové stavebnice jsou schváleny v Německu od osmi let, doporučujeme pro tyto podrobné série, nicméně, minimální věk 12 let a / nebo některé zkušenosti v modelování a kovové stavebnice. Tronico produkty nabízejí všechny věkové skupiny od mladých staré celý rok, na slunci a dešti sledovat skvělou práci a možnost jejich koníček. Ale především, podporuje a podporuje rozvoj motorických dovedností a Tronico koordinace. Zejména u dětí je rozvoj jemné motoriky a logického myšlení Byl navržen a postaven pro montáž.

  Běžná cena: 990,00 Kč

  Akční cena 890,00 Kč

 • TRONICO Miniseries - Fendt 313 - Traktor

  TRONICO Miniseries - Fendt 313 - Traktor

  TRONICO Miniseries - Fendt 313 - Traktor
  Traktor TRONICO MINISERIES - FENDT 313 VARIO potěší jistě každého malého milovníka aut. Traktor disponuje pohyblivými koly, pneumatikami z měkkého plastu s originálními vzory a nechybí mu ani tažné zařízení. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Před tím, než s traktorem však poprvé vyjedete, musíte jej sestavit pomocí šroubků a matic - průvodcem vám bude podrobný návod k sestavení a k obsluze s obrázky pro snadnou montáž. Váš hotový výrobek můžete na konec ozdobit FENDT - polepy pro lepší autentičnost. S traktorem TRONICO MINISERIES - FENDT si užijete spoustu zábavy jak při jeho sestavování, tak i jako s hotovou hračkou. Hračka je vhodná pro děti od 8 let věku.

  Parametry a specifikace:

  Typ:
  Hračka

  Motiv:
  Traktor

  Měřítko:
  1:32

  Počet dílů:
  394

  Rozměry:
  15 x 11 x 11 cm

  Materiál:
  Vysoce kvalitní kov a plast

  Hmotnost:
  0,5 kg

  Doporučený věk:
  Od 8 let

  Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

  Běžná cena: 495,00 Kč

  Akční cena 440,00 Kč

 • TRONICO Miniseries Arion 430 - Traktor

  TRONICO Miniseries Arion 430 - Traktor

  TRONICO Miniseries Arion 430 - Traktor
  Traktor TRONICO MINISERIES - CLAAS ARION 430 potěší jistě každého malého milovníka aut. Obsahuje přívěsný vozík, takže se sami můžete rozhodnout, zda vyjet na cestu s ním, či bez něj. Dále traktor disponuje pohyblivými koly, pneumatikami z měkkého plastu s originálními vzory a nechybí mu ani tažné zařízení. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Před tím, než s traktorem však poprvé vyjedete, musíte jej sestavit pomocí šroubků a matic - průvodcem vám bude podrobný návod k sestavení a k obsluze s obrázky pro snadnou montáž. Váš hotový výrobek můžete na konec ozdobit CLAAS - polepy pro lepší autentičnost. S traktorem TRONICO MINISERIES - CLAAS ARION si užijete spoustu zábavy jak při jeho sestavování, tak i jako s hotovou hračkou. Hračka je vhodná pro děti od 8 let věku.

  Parametry a specifikace:

  Typ:
  Hračka

  Motiv:
  Traktor

  Měřítko:
  1:32

  Počet dílů:
  336

  Rozměry:
  14,5 x 11,5 x 11,5 cm

  Materiál:
  Vysoce kvalitní kov a plast

  Hmotnost:
  0,5 kg

  Doporučený věk:
  Od 8 let

  Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

  Běžná cena: 495,00 Kč

  Akční cena 440,00 Kč

 • TRONICO Miniseries Fendt 313 - Traktor s přívěsem

  TRONICO Miniseries Fendt 313 - Traktor s přívěsem

  TRONICO Miniseries Fendt 313 - Traktor s přívěsem
  Traktor TRONICO MINISERIES - FENDT 313 VARIO potěší jistě každého malého milovníka aut. Obsahuje přívěsný vozík, takže se sami můžete rozhodnout, zda vyjet na cestu s ním, či bez něj. Dále traktor disponuje pohyblivými koly, pneumatikami z měkkého plastu s originálními vzory a nechybí mu ani tažné zařízení. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Před tím, než s traktorem však poprvé vyjedete, musíte jej sestavit pomocí šroubků a matic - průvodcem vám bude podrobný návod k sestavení a k obsluze s obrázky pro snadnou montáž. Váš hotový výrobek můžete na konec ozdobit FENDT - polepy pro lepší autentičnost. S traktorem TRONICO MINISERIES - FENDT si užijete spooustu zábavy jak při jeho sestavování, tak i jako s hotovou hračkou. Hračka je vhodná pro děti od 8 let věku.

  Parametry a specifikace:

  Typ:
  Hračka

  Motiv:
  Traktor

  Měřítko:
  1:32

  Počet dílů:
  727

  Rozměry:
  29,5 x 11 x 11 cm

  Materiál:
  Vysoce kvalitní kov a plast

  Hmotnost:
  0,75 kg

  Doporučený věk:
  Od 8 let

  Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

  Běžná cena: 699,00 Kč

  Akční cena 615,00 Kč

 • TRONICO Miniseries Ferguson MF-5610 - Traktor

  TRONICO Miniseries Ferguson MF-5610 - Traktor

  TRONICO Miniseries Ferguson MF-5610 - Traktor
  Traktor TRONICO MINISERIES - MASSEY FERGUSON MF potěší jistě každého malého milovníka aut. Traktor disponuje pohyblivými koly, pneumatikami z měkkého plastu s originálními vzory a nechybí mu ani tažné zařízení. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Před tím, než s traktorem však poprvé vyjedete, musíte jej sestavit pomocí šroubků a matic - průvodcem vám bude podrobný návod k sestavení a k obsluze s obrázky pro snadnou montáž. Váš hotový výrobek můžete na konec ozdobit MF - polepy pro lepší autentičnost. S traktorem TRONICO MINISERIES - MASSEY FERGUSON MF si užijete spoustu zábavy jak při jeho sestavování, tak i jako s hotovou hračkou. Hračka je vhodná pro děti od 8 let věku.

  Parametry a specifikace:

  Typ:
  Hračka

  Motiv:
  Traktor

  Měřítko:
  1:32

  Počet dílů:
  334

  Rozměry:
  15 x 10,5 x 11 cm

  Materiál:
  Vysoce kvalitní kov a plast

  Hmotnost:
  0,5 kg

  Doporučený věk:
  Od 8 let

  Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

  Běžná cena: 495,00 Kč

  Akční cena 440,00 Kč

 • TRONICO POLICEJNÍ vůz Mercedes Sprinter 1:32 světlo a zvuk

  TRONICO POLICEJNÍ vůz Mercedes Sprinter 1:32 světlo a zvuk

  POLICIE TRONICO POLICEJNÍ vůz Mercedes Sprinter 1:32
  Policejní vůz Mercedes Sprinter
  Firma: TRONICO Měřítko: 1:32rozměry: 170x70x90 mm věková kategorie: 8+492 dílků

  Běžná cena: 799,00 Kč

  Akční cena 685,00 Kč

 • TRONICO Záchranka Mercedes Sprinter 1:32 světlo a zvuk

  TRONICO Záchranka Mercedes Sprinter 1:32 světlo a zvuk

  Záchranka Mercedes Sprinter
  Firma: TRONICO Měřítko: 1:32 rozměry: 170x70x90 mm věková kategorie: 8+492 dílků

  Běžná cena: 799,00 Kč

  Akční cena 685,00 Kč

položek: 18

na stránku

Nastavit sestupně

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661