V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SIKU World - startovací Set "City" + dárek

Popis produktu SIKU World - startovací Set "City" + dárek

Siku World - Startovací set " City " + DÁREK ( Bagr 1:87) je výhodná limitovaná nabídka!
" City" startovací sada má vše, co potřebujete k vytvoření automobilového města a s dárkem - bagrem ještě nabízí další hrací možnosti.
Základní ulice lze bezpečně kombinovat a díky flexibilní formátu tak můžete vyrvářet různé herní scénáře. Benzínová stanice SIKU je součástí setu stejně jako stromy a pouliční lampy , které mohou být umístěny pomocí multi - funkčních upevňovacích bodů . Autentické nápisy pomáhají vytvořit realistický pohled na křižovatku s přechody pro chodce.
Sada obsahuje:
9 tištěných desek na silnici
4 spojovací plastové tlačítka
8 spojovacích polovičních tlačítek
1 pumpa se stojany
2 pouliční lampy
3 stromy
6 pouličních značek
4 semafory
Rozměr: 280 x 38 5x 140
Vhodné pro děti: 3+

Běžná cena: 1 490,00 Kč

Akční cena 1 180,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

SIKU World - startovací Set "City" + dárek

Detaily

Siku World - Startovací set ´´ City ´´ + DÁREK ( Bagr 1:87) je výhodná limitovaná nabídka! ´´ City´´ startovací sada má vše, co potřebujete k vytvoření automobilového města a s dárkem - bagrem ještě nabízí další hrací možnosti. Základní ulice lze bezpečně kombinovat a díky flexibilní formátu tak můžete vyrvářet různé herní scénáře. Benzínová stanice SIKU je součástí setu stejně jako stromy a pouliční lampy , které mohou být umístěny pomocí multi - funkčních upevňovacích bodů . Autentické nápisy pomáhají vytvořit realistický pohled na křižovatku s přechody pro chodce. Sada obsahuje: 9 tištěných desek na silnici 4 spojovací plastové tlačítka 8 spojovacích polovičních tlačítek 1 pumpa se stojany 2 pouliční lampy 3 stromy 6 pouličních značek 4 semafory Rozměr: 280 x 38 5x 140 Vhodné pro děti: 3

Další informace

Kód 5501AO.B.

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613