V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Siku Control 6881 - Traktor John Deere 8345R s RC dálkovým ovládáním

SIKU je výrobce známý svou kvalitou a precizními modely takřka všeho kolem nás. Za svou mnohaletou historii si vydobyl přední místo na trhu a tuto pozici dále upevňuje stále novými a propracovanějšími modely všech kategorií.Výrobce: SIKU
John Deere 8345R s dálkovým ovládáním 6881
Rádiově ovládáný model traktoru Siku , měřítko 1:32 z kovu. Proporcionální řízení a rychlost, servem ovládaná zadní spojka. Model se 2 servomotory, světla bílá a červená LED . S mnoha optickými podrobnostmi, včetně dálkového ovládání ,novinka září 2011.
Není vhodné pro děti do 3 let

Parametry a specifikace:Frekvence ovladače:
2,4 GHz

Typ:
Traktor John Deere

Příslušenství:
akumulátor
dálkový ovladač

Materiál:
kov

Měřítko
1:32

Doporučený věk:
od tří let

Běžná cena: 3 550,00 Kč

Akční cena 2 890,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Siku Control 6881 - Traktor John Deere 8345R s RC dálkovým ovládáním

Detaily

Siku Control 6881 - Traktor John Deere 8345R s RC dálkovým ovládáním. Tento kovový model traktoru má 2 servomotory. První zajišťuje pohon traktoru a druhý ovládá řízení. Model je dále vybaven super svítivými potkávacími světly s LED diodami, dále zadními světly s červenými LED diodami. Balení obsahuje kromě traktoru i RC dálkový ovladač. Baterie nejsou součástí balení (3 x AAA baterie do modelu a 2 x AAA baterie do dálkového ovladače). Konektor na datový kabel v zadní části umožňuje připojení všech přípojných zařízení ze série SIKU Control, jako jsou návěsy, shrnovač a pluh. Traktor je plně kompatibilní s řadou SIKU Farmer 1:32. Měřítko 1:32 a rozměry 165x74x93mm.Výrobce: SIKU John Deere 8345R s dálkovým ovládáním 6881 Rádiově ovládáný model traktoru Siku , měřítko 1:32 z kovu. Proporcionální řízení a rychlost, servem ovládaná zadní spojka. Model se 2 servomotory, světla bílá a červená LED . S mnoha optickými podrobnostmi, včetně dálkového ovládání ,novinka září 2011. Není vhodné pro děti do 3 let Parametry a specifikace: Frekvence ovladače: 2,4 GHz Typ: Traktor John Deere Příslušenství: akumulátor dálkový ovladač Materiál: kov Měřítko 1:32 Doporučený věk: od tří let Popis produktu: Traktor Siku R/C John Deere 8345 R - dálkové ovládání - v měřítku 1:32 - světlomet s bílými diodami - zadní červená světla - blinkry samostatně ovladatelné - dálkové ovládání - rozměry 20.2 x 8.7 x 10.6 cm - doporučený věk 3 roky Siku 6881 R / C John Deere R 8345 sada s dálkovým ovládáním Tři nové modely traktoru doplňují Siku Control32 série v nižším cenovém segmentu. Díky využití existujících bezdrátových zařízení založené na 2,4 GHz a jednodušší design výrobku, bylo možné provést nejkomplexnější Siku Control32 technologie v příznivějším vod. Které jsou vyrobeny z kovu a plastu a stabilní kvality traktory snadno ovládat pomocí nově vyvinutého modulu dálkového ovládání. Hnací a řídící funkce jsou prováděny úměrně a umožňují přesné jízdy a manévrování. Funkce světla na přední a zadní kola během provozu je trvale zapnutý. V pohotovostním režimu, tj. po zapnutí modelu a před připojením na dálkové ovládání modulu, model ukazuje, blikající v pohotovostním režimu. Zásobování energií je zajištěno třemi komerčními baterií "AAA". Alternativně jsou používány odpovídající dobíjecí baterie baterie stejného typu. Je-li napětí baterie během provozu pod určitou hodnotu, označuje model rychlé blikání, budou baterie brzy prázdná. Dálkové ovládání Modul je napájen dvěma bateriemi typu. Traktoru modely jsou vybaveny přední a zadní standardní Siku spojky, které jsou provozovány ručně. Proto jsou všechny Siku Farmer32 přívěsy a přídavná zařízení k přední a zadní desky použít s těmito modely. Integrovaný systém bude i nadále hrát s novými modely. Přes zadní části traktorů, postavených v datovém konektoru pomocí ovládacího příslušenství, jako jsou modely trailer, hrábě a pluhy jsou možné.

Další informace

Kód 0436881

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613