V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SIKU CONTROL 6782 Obraceč a shrnovač píce KRONE SWADRO 900 1:32

Siku Control 6782- Shrnovač sena KRONE Swadro 900
SIKU je výrobce známý svou kvalitou a precizními modely takřka všeho kolem nás. Za svou mnohaletou historii si vydobyl přední místo na trhu a tuto pozici dále upevňuje stále novými a propracovanějšími modely všech kategorií.

Nová edice nazvaná prozaicky CONTROL přináší dosud nevídanou revoluci - společně s Siku Control rozpohybujte své modely a kochejte se tím, jak se pohybují, využívají množství mechanických funkcí a poslouchají vaše příkazy, které jim dáváte pomocí dálkového ovládání. Siku CONTROL je zkrátka skvělá možnost jak oživit své modely a zaujmout tak i ty, kteří modelům a zmenšeným dopravním prostředkům příliš neholdují.

Shrnovač sena KRONE Swado 900 v měřítku 1:32 je působivým doplňkem k traktorům Siku CONTROL. Shrnovač má elektricky zdvíhatelná ramena s pohyblivými rotačními shrnovači a funkční světla a blinkry. Model je vyroben z kovu a plastů s vypracovanými detaily a jemným potiskem. Model je s traktorem propojen datovým kabelem a ramena shrnovače a světla jsou ovládána z dálkového ovladače traktoru. Otáčení shrnovačů je zajištěno mechanickým převodem pomocí hnacích kleček. Model je kompatibilní se všemi traktory Siku FARMER v měřítku 1:32, ale plně funkční (zdvihání ramen, světla) je jen s těmi na dálkové ovládání.

Parametry a specifikace:

Edice:
SIKU Control

Frekvence ovladače:
2,4 GHz

Typ:
Shrnovač sena KRONE Swadro 90

Příslušenství:
akumulátor

Materiál:
kov

Měřítko
1:32

Běžná cena: 1 750,00 Kč

Akční cena 1 680,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

SIKU CONTROL 6782 Obraceč a shrnovač píce KRONE SWADRO 900 1:32

Detaily

SIKU Control - Shrnovač sena KRONE Swadro 900, 1:32(bez ovl. a nabíj.) pro RC i infračerv Siku Control 6782- Shrnovač sena KRONE Swadro 900 SIKU je výrobce známý svou kvalitou a precizními modely takřka všeho kolem nás. Za svou mnohaletou historii si vydobyl přední místo na trhu a tuto pozici dále upevňuje stále novými a propracovanějšími modely všech kategorií. Nová edice nazvaná prozaicky CONTROL přináší dosud nevídanou revoluci - společně s Siku Control rozpohybujte své modely a kochejte se tím, jak se pohybují, využívají množství mechanických funkcí a poslouchají vaše příkazy, které jim dáváte pomocí dálkového ovládání. Siku CONTROL je zkrátka skvělá možnost jak oživit své modely a zaujmout tak i ty, kteří modelům a zmenšeným dopravním prostředkům příliš neholdují. Shrnovač sena KRONE Swado 900 v měřítku 1:32 je působivým doplňkem k traktorům Siku CONTROL. Shrnovač má elektricky zdvíhatelná ramena s pohyblivými rotačními shrnovači a funkční světla a blinkry. Model je vyroben z kovu a plastů s vypracovanými detaily a jemným potiskem. Model je s traktorem propojen datovým kabelem a ramena shrnovače a světla jsou ovládána z dálkového ovladače traktoru. Otáčení shrnovačů je zajištěno mechanickým převodem pomocí hnacích kleček. Model je kompatibilní se všemi traktory Siku FARMER v měřítku 1:32, ale plně funkční (zdvihání ramen, světla) je jen s těmi na dálkové ovládání. Parametry a specifikace: Edice: SIKU Control Frekvence ovladače: 2,4 GHz Typ: Shrnovač sena KRONE Swadro 90 Příslušenství: akumulátor Materiál: kov Měřítko 1:32 Model Obraceč a shrnovač píce KRONE SWADRO 900 SIKU 6782 Model taženého zemědělského stroje pro sklizeň píce Rotorový obraceč a shrnovač typ KRONE SWADRO 900 Obraceč je vybaven EURO konektorem s možností připojení k traktorům na dálkové ovládání SIKU CONTROL 32 Materiál modelu je kombinace kovu a plastu Funkce modelu : Zvedání a spouštění pracovních sekcí ramen Obrysová a směrová LED diodová světla Barva : rám zelený, pracovní orgány stroje žluté Měřítko : 1 : 32 Vhodné pro děti : 3+ Rozměry : 305 x 220 x 125 mm Výrobce : SIKU

Další informace

Kód 263460.0436782O

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613