V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Schleich Ohrada pro koně se vstupní branou 42434

Schleich Ohrada pro koně se vstupní branou 42434
Kdykoli dorazí do Lakeside noví koně nebo poníci, nejdříve se přivedou do ohrady. Ohrada pro koně se vstupní branou je skvělý doplněk světa Horse Club. Ploty se dají spojovat i s ostatními ploty dalších produktů.
Lze kombinovat: Výběh pro koně, Stáje.
Hlavní brána je otevírací.
Všechny figurky Schleich jsou modelovány s důrazem na detaily, ručně malované opatrně a poskytujípedagogickou hodnotu.
Sada obsahuje : 8× plotová část, 1× vstupní brána, 1× samolepka.
Rozměr balení: 19×11,5×6,8 cm.
Věk: 5–12 let.
Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Běžná cena: 330,00 Kč

Akční cena 275,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Schleich Ohrada pro koně se vstupní branou 42434

Detaily

Schleich Ohrada pro koně se vstupní branou 42434 Kdykoli dorazí do Lakeside noví koně nebo poníci, nejdříve se přivedou do ohrady. Ohrada pro koně se vstupní branou je skvělý doplněk světa Horse Club. Ploty se dají spojovat i s ostatními ploty dalších produktů. Lze kombinovat: Výběh pro koně, Stáje. Hlavní brána je otevírací. Všechny figurky Schleich jsou modelovány s důrazem na detaily, ručně malované opatrně a poskytujípedagogickou hodnotu. Sada obsahuje : 8× plotová část, 1× vstupní brána, 1× samolepka. Rozměr balení: 19×11,5×6,8 cm. Věk: 5–12 let. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Další informace

Kód 42434

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613