V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Schleich Černovláska na arabské klisně 42414 kloubová

Schleich Černovláska na arabské klisně 42414
Sarah se stará o mláďata s láskyplnou péčí a občas přitom ztrácí pojem o čase. Sára má nejraději jízdu po polích, brodit se proudy vody a svištět lesem se svou klisnou Mystery. Postavičky Schleich jsou detailně modelovány, láskyplně ručně malované a pedagogicky hodnotné. Figurky mohou stát, jezdit na koni a sedět!
Sada obsahuje: 1× dívka, 1× karabskou klisnu, 1× sedlo, 1× uzda, 1× třmeny.
Rozměr balení: 15×18×8,2 cm.
Věk 5–12 let.
Vrhni se spolu s kamarádkami z klubu Horse Club Hannah, Sofií a Lízou do víru dobrodružství podbarveného dusotem koňských kopyt!
Materiál: kvalitní gumový materiál.
Figurka je ručně malovaná.
Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Běžná cena: 580,00 Kč

Akční cena 410,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Schleich Černovláska na arabské klisně 42414 kloubová

Detaily

Schleich Černovláska na arabské klisně 42414 Sarah se stará o mláďata s láskyplnou péčí a občas přitom ztrácí pojem o čase. Sára má nejraději jízdu po polích, brodit se proudy vody a svištět lesem se svou klisnou Mystery. Postavičky Schleich jsou detailně modelovány, láskyplně ručně malované a pedagogicky hodnotné. Figurky mohou stát, jezdit na koni a sedět! Sada obsahuje: 1× dívka, 1× karabskou klisnu, 1× sedlo, 1× uzda, 1× třmeny. Rozměr balení: 15×18×8,2 cm. Věk 5–12 let. Vrhni se spolu s kamarádkami z klubu Horse Club Hannah, Sofií a Lízou do víru dobrodružství podbarveného dusotem koňských kopyt! Materiál: kvalitní gumový materiál. Figurka je ručně malovaná. Figurky Schleich vynikají svojí věrností zpracování, díky které umožňují dětem poznávat nejrůznější zvířátka, ať už domácí, divoká, zvířátka z mořského světa, ale i pravěká, již vyhynulá. Schleich neustále rozšiřuje a obnovuje záběr svých modelů a starší, méně kvalitní modely jsou nahrazovány novými a lépe zpracovanými.

Další informace

Kód 42414

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613