V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Policista figurka - Bruder 60050

Policista figurka (60050)

Precizně zpracovaná figurka policisty z edice Bworld poskytne Vaší ratolesti spoustu možností ke hře a představuje skvělý doplněk k modelům a hračkám značky Bruder. Figurka má pohyblivé paže, nohy a hlavu, polohovat pak lze i lokty, ramena, kolena a boky, její ruce jsou navíc uzpůsobené k zachycování nejrůznějších předmětů. Kromě figurky v balení najdete doplňky, které každý správný policista potřebuje -­ obušek, pistoli, baterku, pouta a vysílačku.

Parametry:

Velikost: 10,7 cm
Materiál: Plast
Výrobce: Bruder
Doporučený věk: 4+

Běžná cena: 299,00 Kč

Akční cena 245,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Policista figurka - Bruder 60050

Detaily

Policista figurka (60050) Precizně zpracovaná figurka policisty z edice Bworld poskytne Vaší ratolesti spoustu možností ke hře a představuje skvělý doplněk k modelům a hračkám značky Bruder. Figurka má pohyblivé paže, nohy a hlavu, polohovat pak lze i lokty, ramena, kolena a boky, její ruce jsou navíc uzpůsobené k zachycování nejrůznějších předmětů. Kromě figurky v balení najdete doplňky, které každý správný policista potřebuje -­ obušek, pistoli, baterku, pouta a vysílačku. Parametry: Velikost: 10,7 cm Materiál: Plast Výrobce: Bruder Doporučený věk: 4+

Další informace

Kód 229762

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613