V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

BRUDER RAM 2500 Power Wagon a závodní Roadster Bruder Racing Team - Bruder 2504 novinka

RAM 2500 Power Wagon a závodní Roadster Bruder Racing Team - Bruder 2504

Nová sada pro všechny milovníky motoristického sportu obsahuje velký automobil RAM Power Wagon a vyladěný sportovní vůz Bruder Racing Team. Terénní RAM má dostatek výkonu na to aby dostal včas na závodní dráhu závodní speciál Bruder Racing Team.

RAM má otevíratelné všechny 4 dveře a ovládat jde snadno pomocí prodlouženého volantu. Přívěs je vybaven naklápěcí plošinou, zakládacími klíny a navijákem. Roadster má odnímatelnou střechu. Po odejmutí můžete za volant posadit závodníka. Sportovní vůz je vybaven novým systémem výměny kol.

Aby si každý závodník mohl svůj závoďák přizpůsobit je přiložen velký štítek s mnoha nálepkami.

Vlastnosti:

Řízení pomocí prodlouženého volantu
Všechny dveře lze otevřít
Odnímatelné tažné zařízení
Řidič s přilbou
Roadster s odnímatelnou střechou a koly
Kompatibilní až se čtyřmi figurkami Bworld
Vyrobeno v Německu
Parametry:

Měřítko: 1:16
Materiál: ABS plast
Výrobce: Bruder
Doporučený věk: 4+

Běžná cena: 1 490,00 Kč

Akční cena 1 250,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

BRUDER RAM 2500 Power Wagon a závodní Roadster Bruder Racing Team - Bruder 2504 novinka

Detaily

RAM 2500 Power Wagon a závodní Roadster Bruder Racing Team - Bruder 2504 Nová sada pro všechny milovníky motoristického sportu obsahuje velký automobil RAM Power Wagon a vyladěný sportovní vůz Bruder Racing Team. Terénní RAM má dostatek výkonu na to aby dostal včas na závodní dráhu závodní speciál Bruder Racing Team. RAM má otevíratelné všechny 4 dveře a ovládat jde snadno pomocí prodlouženého volantu. Přívěs je vybaven naklápěcí plošinou, zakládacími klíny a navijákem. Roadster má odnímatelnou střechu. Po odejmutí můžete za volant posadit závodníka. Sportovní vůz je vybaven novým systémem výměny kol. Aby si každý závodník mohl svůj závoďák přizpůsobit je přiložen velký štítek s mnoha nálepkami. Vlastnosti: Řízení pomocí prodlouženého volantu Všechny dveře lze otevřít Odnímatelné tažné zařízení Řidič s přilbou Roadster s odnímatelnou střechou a koly Kompatibilní až se čtyřmi figurkami Bworld Vyrobeno v Německu Parametry: Měřítko: 1:16 Materiál: ABS plast Výrobce: Bruder Doporučený věk: 4+

Další informace

Kód 229928

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613