V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bruder 2536 MB Sprinter - sanitka s figurkou novinka

Bruder 2536 MB Sprinter - sanitka s figurkou
Sanitka Mercedes-Benz Sprinter s figurkou zdravotníka – Bruder 2536
Vozidlo záchranné služby MB Sprinter má spoustu nových a zábavných funkcí a je rozhodující pro včasnou záchranu života. Zdravotník, který je součástí, má přístup do kabiny sanitky otevíracími dveřmi. Nový světelný a zvukový modul disponuje různými signály, díky nímž se sanitka včas dostane ke každému problému. Zadními a bočními dveřmi má záchranář přístup do moderního lékařského prostředí. Manipulovat s figurkou můžete i přes odnímatelný střešní modul. Ošetřit můžete všechny figurky z edice BWORLD. Ve výbavě jsou i výškově nastavitelná nosítka. Vše funguje stejně jako ve skutečnosti. Rozšířit variabilitu modelu můžete ještě záchranářským se­tem.
Vlastnosti:
Otevírací dveře
Zadní dveře s otevíracím úhlem až do 270°
Integrovaný světelný a zvukový modul
Odnímatelný střešní modul
Pohyblivá nosítka
Figurka záchranáře
Vyrobeno v Německu
Parametry:
Měřítko: 1:16
Rozměry: 45,5×17×22 cm
Materiál: ABS plast
Výrobce: Bruder
Doporučený věk: 4+

Běžná cena: 1 150,00 Kč

Akční cena 950,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bruder 2536 MB Sprinter - sanitka s figurkou novinka

Detaily

Bruder 2536 MB Sprinter - sanitka s figurkou Sanitka Mercedes-Benz Sprinter s figurkou zdravotníka – Bruder 2536 Vozidlo záchranné služby MB Sprinter má spoustu nových a zábavných funkcí a je rozhodující pro včasnou záchranu života. Zdravotník, který je součástí, má přístup do kabiny sanitky otevíracími dveřmi. Nový světelný a zvukový modul disponuje různými signály, díky nímž se sanitka včas dostane ke každému problému. Zadními a bočními dveřmi má záchranář přístup do moderního lékařského prostředí. Manipulovat s figurkou můžete i přes odnímatelný střešní modul. Ošetřit můžete všechny figurky z edice BWORLD. Ve výbavě jsou i výškově nastavitelná nosítka. Vše funguje stejně jako ve skutečnosti. Rozšířit variabilitu modelu můžete ještě záchranářským se­tem. Vlastnosti: Otevírací dveře Zadní dveře s otevíracím úhlem až do 270° Integrovaný světelný a zvukový modul Odnímatelný střešní modul Pohyblivá nosítka Figurka záchranáře Vyrobeno v Německu Parametry: Měřítko: 1:16 Rozměry: 45,5×17×22 cm Materiál: ABS plast Výrobce: Bruder Doporučený věk: 4+

Další informace

Kód 228314

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613