V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

BRUDER 2506 TERÉNNÍ AUTO RAM POBŘEŽNÍ HLÍDKA S PLAVČÍKEM

Bruder 2506 Terénní auto RAM Pobřežní hlídka s plavčíkem

Figurky BWORLD se občas věnují také plavání a proto je i v Bruder světě potřeba plavčík se správným vozem do terénu, což splňuje tento kvalitně zpracovaný model Bruder 02506. Jako každý model Bruder má i teréňák RAM spoustu funkčních prvků, např. otevírací dveře nebo zadní čelo korby.
Každý terénní vůz musí mít dobře odpružené nápravy s kvalitními profilovanými pneumatikami, což nechybí ani tomuto modelu Bruder, přední nápravy jsou samozřejmě řiditelné.

V balení najdete kromě správně vybaveného teréňáku také figurku plavčíka s paddleboardem a pádlem a nechybí ani záchranný plovák. Paddleboard může plavat např. v bazénu nebo ve vaně.

Na pomoc pacientovi může přijet i ambulance s lékařskou posádkou Bruder 2536, nejsou součástí balení, prodává se samostatně.

Pořiďte si k terénnímu autu RAM další příslušenství nebo figurky Bruder a užijte si ještě více zábavy.

Měřítko: 1:16
Rozměry auta: 40 x 17 x 17,8 cm
Velikost figurky: cca 10,6 cm
Materiál: ABS plast, polykarbonát
Výrobce: Bruder
Země původu: Německo
Věk: 3+

Běžná cena: 1 299,00 Kč

Akční cena 1 050,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

BRUDER 2506 TERÉNNÍ AUTO RAM POBŘEŽNÍ HLÍDKA S PLAVČÍKEM

Detaily

Bruder 2506 Terénní auto RAM Pobřežní hlídka s plavčíkem Figurky BWORLD se občas věnují také plavání a proto je i v Bruder světě potřeba plavčík se správným vozem do terénu, což splňuje tento kvalitně zpracovaný model Bruder 02506. Jako každý model Bruder má i teréňák RAM spoustu funkčních prvků, např. otevírací dveře nebo zadní čelo korby. Každý terénní vůz musí mít dobře odpružené nápravy s kvalitními profilovanými pneumatikami, což nechybí ani tomuto modelu Bruder, přední nápravy jsou samozřejmě řiditelné. V balení najdete kromě správně vybaveného teréňáku také figurku plavčíka s paddleboardem a pádlem a nechybí ani záchranný plovák. Paddleboard může plavat např. v bazénu nebo ve vaně. Na pomoc pacientovi může přijet i ambulance s lékařskou posádkou Bruder 2536, nejsou součástí balení, prodává se samostatně. Pořiďte si k terénnímu autu RAM další příslušenství nebo figurky Bruder a užijte si ještě více zábavy. Měřítko: 1:16 Rozměry auta: 40 x 17 x 17,8 cm Velikost figurky: cca 10,6 cm Materiál: ABS plast, polykarbonát Výrobce: Bruder Země původu: Německo Věk: 3+

Další informace

Kód 230667

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613