V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bruder 1760 MAN TGA Hasiči + přilba

Bruder 1760 MAN TGA Hasiči + přilba

Limitovaná edice

Pořádné hasičské auto by rozhodně nemělo chybět v hrací výbavě žádného kluka! Toto, stejně jako ostatní modely značky Bruder, nadchne precizním zpracováním i zábavnými funkcemi, díky nimž si jej každý malý požárník zamiluje. Model dokonale kopíruje originální hasičské auto MAN a nechybí mu spousta reálných prvků, jako je výsuvný žebřík se záchranou korbou, plně funkční vodní stříkačka či navíjecí hadice. Maximální stabilitu vozu dodávají praktické opěrné bloky.

Model je dodáván se zvukovým modulem se světelnými efekty, který nabízí čtyři různé funkce ­ houkačku, sirénu, zvuk motoru a blikající světla. V neposlední řadě zaujme i sklopná kabina, otevírací dveře a blok motoru i sklápěcí zrcátka. Model je vyveden v měřítku 1:16, jako materiál byl použit kvalitní ABS plast. Užívat si jízdu s ním lze díky odolným profilovým pneumatikám jak doma, tak venku.

Vlastnosti:

Sklopná kabina
Výsuvný žebřík se záchrannou korbou
Funkční vodní stříkačka
Nádrž na vodu
Navíjecí hadice
Opěrné nohy
Zvukový model
Profilové pneumatiky (model ze používat i v exteriéru)
Kvalitní a detailní zpracování
Vyrobeno v Německu
Parametry:

Měřítko: 1:16
Limitovaná edice
Rozměry: 47 x 17,5 x 24,2 cm
Materiál: ABS plast
Výrobce: Bruder
Doporučený věk: od 4 let

Běžná cena: 1 490,00 Kč

Akční cena 1 190,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bruder 1760 MAN TGA Hasiči + přilba

Detaily

Bruder 1760 MAN TGA Hasiči + přilba Limitovaná edice Pořádné hasičské auto by rozhodně nemělo chybět v hrací výbavě žádného kluka! Toto, stejně jako ostatní modely značky Bruder, nadchne precizním zpracováním i zábavnými funkcemi, díky nimž si jej každý malý požárník zamiluje. Model dokonale kopíruje originální hasičské auto MAN a nechybí mu spousta reálných prvků, jako je výsuvný žebřík se záchranou korbou, plně funkční vodní stříkačka či navíjecí hadice. Maximální stabilitu vozu dodávají praktické opěrné bloky. Model je dodáván se zvukovým modulem se světelnými efekty, který nabízí čtyři různé funkce ­ houkačku, sirénu, zvuk motoru a blikající světla. V neposlední řadě zaujme i sklopná kabina, otevírací dveře a blok motoru i sklápěcí zrcátka. Model je vyveden v měřítku 1:16, jako materiál byl použit kvalitní ABS plast. Užívat si jízdu s ním lze díky odolným profilovým pneumatikám jak doma, tak venku. Vlastnosti: Sklopná kabina Výsuvný žebřík se záchrannou korbou Funkční vodní stříkačka Nádrž na vodu Navíjecí hadice Opěrné nohy Zvukový model Profilové pneumatiky (model ze používat i v exteriéru) Kvalitní a detailní zpracování Vyrobeno v Německu Parametry: Měřítko: 1:16 Limitovaná edice Rozměry: 47 x 17,5 x 24,2 cm Materiál: ABS plast Výrobce: Bruder Doporučený věk: od 4 let

Další informace

Kód 230711

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613