V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Bruder 03685 (3685) MB Arocs Mercedes Benz zimní údržba

íla, robustonst a efektivita je na silnicích rozhodující. Proto nový Mercedes-Benz Arocs je určen pro tyto potřeby. Stejně jako všechny modely Bruder se jedná o věrnou kopii sktutečného stroje propracovanou do nejmenších detailů. Mercedes Benz AROCS kontejner je vybaven stejně jako všechny modely Bruder spoustou zajímavých funkcí. Při výrobě tohoto modelu bylo myšleno na robustnost BRUDER a kabina je vybavena dveřmi, které lze otevřít. Tento model je kompatibilní s figurkami BRUDER. "...rychle, nastartuj a jed! Jakmile je potřeba uklidit sníh, jsi povolán do akce. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Mercedes benz - sypač s radlicí obsahuje: okna z průhledného a vysoce kvalitní polykarbonátu, otevírací dveře kabiny, sklápěcí zrcátka, realistické, měkké profilové pneumatiky, plnohodnotná zvedací radlice s nastavením úhlu +/- 30 °, uzavíratelný pracovní prostor, vrchní víka jdou otevřít a zavřít, funkční šnek na sypký materiál s možností vypnutí pákou, plně funkční, sklopné rozmetadlo, plnící boční nádrže Možná kombinace s výrobkem číslo 02801 pro ještě více zábavy.

Kabina:
- okna z průhledného a vysoce kvalitního plastu
- sklápěcí zrcátka
- dveře lze otevřít

Pohyblivá funkce:
- funkční šnek na sypký materiál s možností vypnutí pákou
- možnost naplnění
- plně funkční, sklopné rozmetadlo
- plnohodnotná zvedací radlice
- Při naplnění zásobníku jemným pískem vůz skutečně při pohybu rozmetáv posyp a funguje jako skutečný sypač

Prvky:
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 03685
• Rozměr: 58 x 18.5 x 27 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Běžná cena: 1 599,00 Kč

Akční cena 1 250,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Bruder 03685 (3685) MB Arocs Mercedes Benz zimní údržba

Detaily

Bruder 03685 (3685) MB Arocs Mercedes Benz zimní údržba íla, robustonst a efektivita je na silnicích rozhodující. Proto nový Mercedes-Benz Arocs je určen pro tyto potřeby. Stejně jako všechny modely Bruder se jedná o věrnou kopii sktutečného stroje propracovanou do nejmenších detailů. Mercedes Benz AROCS kontejner je vybaven stejně jako všechny modely Bruder spoustou zajímavých funkcí. Při výrobě tohoto modelu bylo myšleno na robustnost BRUDER a kabina je vybavena dveřmi, které lze otevřít. Tento model je kompatibilní s figurkami BRUDER. "...rychle, nastartuj a jed! Jakmile je potřeba uklidit sníh, jsi povolán do akce. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Mercedes benz - sypač s radlicí obsahuje: okna z průhledného a vysoce kvalitní polykarbonátu, otevírací dveře kabiny, sklápěcí zrcátka, realistické, měkké profilové pneumatiky, plnohodnotná zvedací radlice s nastavením úhlu +/- 30 °, uzavíratelný pracovní prostor, vrchní víka jdou otevřít a zavřít, funkční šnek na sypký materiál s možností vypnutí pákou, plně funkční, sklopné rozmetadlo, plnící boční nádrže Možná kombinace s výrobkem číslo 02801 pro ještě více zábavy. Kabina: - okna z průhledného a vysoce kvalitního plastu - sklápěcí zrcátka - dveře lze otevřít Pohyblivá funkce: - funkční šnek na sypký materiál s možností vypnutí pákou - možnost naplnění - plně funkční, sklopné rozmetadlo - plnohodnotná zvedací radlice - Při naplnění zásobníku jemným pískem vůz skutečně při pohybu rozmetáv posyp a funguje jako skutečný sypač Prvky: - profil pneumatik Podrobnosti: • Űíslo výrobku výrobce: 03685 • Rozměr: 58 x 18.5 x 27 cm • Měřítko: 1:16 • Věk: od 3 let

Další informace

Kód 226212

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613